فیلم بسته بندی مواد غذایی

صفحه اصلی > محصولات > فیلم بسته بندی مواد غذایی

پاک کردن بسته بندی بسته بندی توزیع کننده

شنژن Chengxing بسته بندی و مواد شرکت با مسئولیت محدود یکی از بهترین تولید کننده فیلم های پی وی سی پی وی سی است، خوش آمدید به واردات پی وی سی فیلم چسبندگی از کارخانه ما است. جزئیات سریع مواد: نوع LLDPE: استفاده از فیلم کشش فیلم: ویژگی فیلم بسته بندی: سختی مقاوم در برابر رطوبت: نوع نرم پردازش: ریخته گری ...

چت کن

ویژگی:

می تواند در اجاق های مایکروویو و یخچالها مورد استفاده قرار گیرد: بسته شدن چسبیده نمی افتد و یا در دمای شدید شکست نمی خورد. غذاهای منجمد شده در PE می تواند بلافاصله در یک اجاق مایکروویو خنثی شود یا دوباره گرم شود.

آسان برای استفاده: بسته بندی PE چسبیدن مهر و موم هر سطح، از جمله صفحات، شیشه و یا ظروف سرامیک. با توجه به انعطاف پذیری جرم این فیلم، هر ظرف غذا کشش و مهر و موم را آسان می کند.

نگه داشتن محصولات تازه هیدراته: بسته بندی PE چسبیده دارای نرخ انتقال گاز و بخار مناسب برای کاهش سرعت تنفس میوه ها و سبزیجات برای جلوگیری از کم آبی بدن است.

نگه داشتن شادابی و حفظ طعم و مزه مواد غذایی تازه: PE CLING WRAP مانند لایه دوم مانع پوست است که عمر مفید مواد غذایی تازه را افزایش می دهد. آن را در رطوبت نگه می دارد در حالی که حفظ طعم و رنگ تازه.

صفحه نمایش پیشرفته: پوشش پلاستیکی PE، شفافیت بالا و ظاهر براق در فیلم های خود را نشان می دهد. این کمک می کند تا به ارائه بصری از مواد غذایی را افزایش می دهد. بسته بندی M باعث می شود که مواد غذایی تازه تر ظاهر شوند و بهترین محصولات را تضمین کنند.

بهداشت: موانع استریل و بهداشتی برای جلوگیری از بوی های غذایی و باکتری ها فراهم می کند. اطمینان حاصل کنید مایکروویو یا یخچال و فریزر نشت ندهید و مواد غذایی را از تمیز نگهداری نکنید.

Hot Tags: توزیع کننده چسب بسته بندی، چین، تولید کنندگان، کارخانه، ارزان
محصولات مرتبط