فروشنده قرار دادن چسبیده با کیفیت بالا

فروشنده قرار دادن چسبیده با کیفیت بالا

شنژن Chengxing بسته بندی & مواد شرکت, با مسئولیت محدود یکی از بهترین پی وی سی چسبیده فیلم تولید کنندگان، خوش آمدید به فیلم چسبیده پی وی سی ارزان را از ما کارخانه وارد است. جزئیات سریع مواد: نوع پلي اتيلن سنگين: کشش فیلم استفاده: بسته بندی ویژگی های فیلم: سختی ضد رطوبت: نرم نوع پردازش: ریخته گری...

چت کن

محصول نام: چسبیده فیلم

نام تجاری: Chenxing

مواد: پلی اتیلن / پی وی سی

مشخصات: 300 mm * 10mic * 0.083 کیلوگرم * 0.1 kg

طول: 30M

G.W:0.183kg

N.W:0.083kg


شرح

می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مایکرویو و یخچال و فریزر: آن ذوب نشده و یا پارگی در دمای فوق العاده. مواد غذایی منجمد پیچیده می توانید گرم شده و یا رنگ در مایکروویو بلافاصله.

آسان برای استفاده و آسان برای استفاده: مهر و موم در هر سطح از جمله صفحات شیشه ای یا سرامیک. به دلیل خاصیت ارتجاعی توده فیلم، آسان به کشش و مهر هر ظرف غذا است.

تازه نگه داشتن محصولات مرطوب کننده: بسته گاز مناسب و سرعت انتقال بخار آب، که می تواند سرعت تنفس میوه ها و سبزیجات برای جلوگیری از کم آبی است.

تازه حفظ حفظ طعم و مزه مواد غذایی تازه و به عنوان لایه دوم پوست مانع گسترش ماندگاری مواد غذایی تازه عمل می کنند. حفظ رطوبت داخل مواد غذایی در حالی که حفظ رنگ و طعم تازه.

ارائه پیشرفته: نمایشگاه شفافیت بالا و ظاهر براق. این کمک می کند تا به منظور ارتقاء ارائه تصویری از مواد غذایی که باعث می شود غذا نگاه تازه و بهترین محصولات را تضمین می کند.

مقرون به صرفه: تکنولوژی پیشرفته ساخت و مواد اولیه با کیفیت بالا از سراسر جهان با استفاده از, این فیلم نازک و با دوام است که در مقایسه با دیگر تولید کنندگان برجسته است بسیار مقرون به صرفه است.

Hot Tags: کیفیت بالا چسبیده قرار دادن فروشنده, چین, تولید کنندگان, کارخانه ارزان
محصولات مرتبط