قیمت رقابتی کشش فیلم

قیمت رقابتی کشش فیلم

پالت استرچ فیلم شنژن Chengxing بسته بندی & مواد شرکت, با مسئولیت محدود یکی از بهترین سازندگان دستی کشش فیلم خوش آمدید به واردات ارزان فیلم کشش دستی از ما کارخانه است. سریع جزئیات جنس: اتيلن 100% مواد اولیه باکره نوع: قرار دادن فیلم استفاده: ویژگی های بسته بندی فیلم:...

چت کن

شرح

فیلم کشش نوع سوپر کشش نیروی و retracting مالکیت فیلم است و محصول فشرده و fixedly به یک واحد همراه است. فیلم کشش می کنند پراکنده در تکه های کوچک تبدیل به یک کل به طوری که حتی در شرایط بد است. بسته بندی مواد جدید که در محیط زیست آسیب می خواهد شد.

4 از ویژگی های عمده ای از فیلم کشش:

1-فیلم کشیده خواص خود خشم است;

2-کشش فیلم انعطاف پذیری خوب و stretchability است;

3-فیلم کشیده بالا تاثیر قدرت و خلوت، قدرت است;

4-فیلم کشیده کاهش عملکرد حافظه است.


نرم افزار

فیلم کشش است که عمدتا در حمل و نقل تدارکات، معمولا منعکس شده در حمل و نقل کالاهای کوچک مانند الکل، قوطی، داروخانه و سایر محصولات استفاده می شود.

استرچ فیلم جهت قطعات الکترونیک، ساختمان مواد، لاستیک، آجر کم، کاشی، پیچ، تصویر زمینه، چرم، پشم شیشه، منسوج پارچه، کاغذ رول، سیم، سیم، شلنگ، انواع قطعات، مبلمان و ابزار و بسته بندی تجهیزات.


مزایای استفاده

این انعطاف پذیری بالا، آسان است برای شکستن است، نیروی قوی ضد انفجار کوره تاثیر قوی مقاومت مقاومت پارگی های قوی و قوی کشیدن نیروی، و جعبه بسته بندی می تواند جایگزین.

میزان انقباض بزرگ است و مقاله می توانید محکم پس از انقباض حرارتی پیچیده. اگر PE راست از طریق کیسه (باز کردن در هر دو انتهای کیسه) حرارت و گرمای سر باز می توانید مقاله بلند و می تواند تحمل وزن 15 کیلوگرم برای حمل و نقل آسان.

Hot Tags: تولید کنندگان فیلم کشش، چین، قیمت رقابتی کارخانه ارزان
محصولات مرتبط