فیلم کوتاه کشش

فیلم کوتاه کشش

فیلم کوتاه LLDPE کشش فیلم با کیفیت بالا LLDPE به عنوان مواد پایه و علاوه بر اضافه کردن high-quality tackifiers ساخته شده است. آن حرارت، اکسترود شده، ریخته گری شده و سپس توسط غلطک های سرد سرد می شود. این سختی قوی و انعطاف پذیری بالا دارد.

چت کن

فیلم کوتاه کشش

فیلم کوتاه LLDPE کشش فیلم با کیفیت بالا LLDPE به عنوان مواد پایه و علاوه بر اضافه کردن high-quality tackifiers ساخته شده است. آن حرارت، اکسترود شده، ریخته گری شده و سپس توسط غلطک های سرد سرد می شود. این سختی قوی و انعطاف پذیری بالا دارد. این دارای مزایای استفاده از سختی قوی، الاستیک، مقاومت در برابر اشک، ویسکوزیته بالا، ضخامت نازک، مقاومت در برابر سرما، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر فشار، مقاومت در برابر گرد و غبار، ضد آب، چسبندگی یک طرفه و چسبندگی دو طرفه و غیره است. در کاغذ سازی، تدارکات، مواد شیمیایی، مواد اولیه پلاستیک، مصالح ساختمانی، مواد غذایی، شیشه و جنبه های دیگر.


مزیت:

بسته بندی کشش روش اولیه برای unitizing، بسته بندی و palletizing کالا است. کشش فیلم یک روش ساده و موثر برای محافظت از بارهای پالت است و به جلوگیری از خاك و رطوبت می پردازد.

قدرت بالا، انعطاف پذیری بالا، مناسب برای هر نوع کالا.

مقاومت در برابر ضربه و مقاومت در برابر لرزش بسیار عالی است که می تواند باعث آسیب به مقالات ناشی از اتصال و جلوگیری از اثرات ضد ضربه، باران، گرد و غبار و ضد سرقت شود.

Hot Tags: مینی کشش فیلم، چین، تولید کنندگان، کارخانه، ارزان
محصولات مرتبط