نوارهای چسب نوار سر و صدای کم حباب هیچ سفارشی

نوارهای چسب نوار سر و صدای کم حباب هیچ سفارشی

شنژن Chengxing بسته بندی & مواد شرکت, با مسئولیت محدود یکی از بهترین سازندگان رنگ نوار، خوش آمدید به نوار رنگ ارزان را از ما کارخانه وارد است. جزئیات سریع مواد: استر استفاده: کارتن طرف چسب آب بندی: تک طرفه چسب: نوع چسب اکریلیک: ویژگی حساس فشار: ضد آب...

چت کن


      


تولید کنندگان نوار انتخاب سریع خشک شدن چسب چوب لباسی می تواند مبتنی بر ویژگی های نوار عایق فنی عمده فروشی از محصول را انتخاب کنید استفاده از چسب، موارد زیر به طور خلاصه دامنه کاربرد چند توصیف چسب.

1. نور درمان سیانواکریلات: این نوع محصول به طور کلی استفاده می شود برای اتصال لایه های روشن با ظاهر بسیار بالا مورد نیاز، و همچنین می تواند مورد استفاده برای درمان بیش از حد چسب (چسب UV قابل درمان).

2، سفید چسب فوری بوی کم کم: استفاده از شرایط حساس و کم بو توصیه می کنیم استفاده از فرمول خاص سفید کم چسب فوری.

3. انعطاف پذیر چسب فوری: هنگامی که جزء چسب نیاز به قبول بار خاص غیر مستقیم، چسب فوری قابل انعطاف می تواند بخشی از تمرکز تنش کاهش و یکدست تغییر شکل جزئی بهبود.

4، دو جزء چسب فوری: تکنولوژی دو جزء می کند پخت سریع تحت بزرگ پر کردن شکاف ممکن است. چنین کالا برای اتصال قطعات غیر تنگ اتصالات و یا که در آن مقدار زیادی از چسب لازم است به طور کلی استفاده می شود.

5، ضد شوک چسب فوری: الاستومر چسب فوری اصلاح مقاومت به ضربه بسیار خوب است. علاوه بر این، چنین تولید کنندگان نوار آب بندی نیز بهبود مقاومت در برابر حرارت و چسبندگی به فلزات در محیط مرطوب.

6، درجه حرارت بالا چسب فوری: دما مقاومت دراز مدت محصولات از جمله تا 120 درجه سانتیگراد مقاومت در برابر دمای کوتاه مدت و حتی تا 140 درجه سانتی گراد.


س: شما با استفاده از کشش فیلم برای استفاده ماشین. دستگاه با استفاده از فیلم کشش دارید؟

 

پاسخ: چون دستگاه کشش فیلم همراه با کشش فیلم استفاده می شود، ما را توسعه داده اند یک روزه دستگاه خط تولید و دستگاه کشش فیلم برای فروش داریم. 

       س: کشش فیلم کوتاه چیست؟

 

پاسخ: فیلم کشش مینی نسبتا کوچک است و هسته توسعه یافته در یک برای استفاده آسان وجود دارد. شکل می توانید به عنوان نارنجک بزرگتر تصور. 

سؤال: چگونه کیفیت خود فیلم کشش است؟

 

پاسخ: ما کشش فیلم با کیفیت بالا است و می تواند به بیش از 3 متر در 1 متر کشیده.

 نوار مشترک مورد استفاده در زندگی روزمره ما ابزار تولید و در تمام زمینه های صنعت است. نحوه تعیین دوام نوار تولید کننده نوار به شما یاد مشکل دوام نوار چسب به مقاومت در برابر دمای بالا مقاومت سرد نور مقاومت مقاومت در برابر آب عایق برق مقاومت و مقاومت در برابر آب مورد نیاز است. این شرایط با توجه به استفاده از نوار در مکان های مختلف متفاوت است. مشکل پیری نوارهای مختلف به صورت جداگانه اینجا مورد بحث است. پیری مشترک نوار تولید شده توسط تولید کننده نوار می تواند به عنوان یک فرایند تغییر عملکرد نوار تحت تاثیر شرایط فیزیکی خارجی در نظر گرفته. دلیل که چرا چنین مشکلاتی رخ می دهد عمدتا شامل تاثیر شیمیایی نفوذ فیزیکی و علت مواد خود را. سطح نوار سن سریع تر از پیری داخلی است. تاثیر فیزیکی را بدان معنی است که تحت تاثیر شرایط مانند نور و گرما adhesiveness سطح نوار را کاهش می دهند، و قرار گرفتن در معرض هوا به سرعت سریع تر است و رطوبت و حرارت برجسته ترین مشکلات موثر بر دوام نوار.
Hot Tags: نوار چسب باپ کم سر و صدا بدون حباب سفارشی، چین، تولید کنندگان، کارخانه ارزان
محصولات مرتبط